Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

09|09 2018

FO/MLŽ: Třebechovice p. O. - Vamberk 3:0, Kostelec n. O. - Vamberk 4:0

příští turnaj v sobotu 15. 9. 2018 14:00 v Třebši (TJ Sokol Třebeš II, SK Týniště nad Orlicí)

9. 9. 2018 10:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Třebechovice , 22 diváků | Rozhodčí: Valihora Jaromir

 

Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.

4:0

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 10. Hodný Tomáš, 19. Šreibr Michael, 27. Šreibr Michael, 39. Kuzba Tomáš
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s.
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Vik Filip      
9 N Kuzba Tomáš      
4 N Švandrlík Jáchym      
6 N Žežule Jan      
7 N Plocek Michal      
2 N Hodný Tomáš      
3 N Barvínek Jan      
5 N Páleník Ondřej      
8 N Šreibr Michael [K]      
10 N Lux Šimon      
11 N Beneš Michal      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam [K]      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Pavelka Matěj      
11 N Felcman Martin      
  Náhradníci
12 N Málek Šimon      
13 N Kličková Kristýna      
14 N Štveráková Adéla      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Hodný Tomáš Branka 10
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Šreibr Michael Branka 19
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Šreibr Michael Branka 27
Fotbalový klub Kostelec nad Orlicí z. s. Kuzba Tomáš Branka 39

 

 

9. 9. 2018 11:00

ČP Krajský přebor mladších žáků U 13 - skupina C

Třebechovice , 22 diváků | Rozhodčí: Valihora Jaromir

 

Sportovní klub Třebechovice pod Orebem

3:0

(2:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.
Střelci: 3. Jirka Ota, 20. Kulhavý Radek, 22. Černý Štěpán
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem
TJ Baník Vamberk, z.s.
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Mandache Filip      
2 N Kulhavý Radek [K]      
3 N Škoda Martin      
4 N Dvořák Tadeáš      
5 N Vícha Oldřich      
6 N Hořejší Adam      
7 N Horák Martin      
8 N Marha Tadeáš      
9 N Havlíček Jáchym      
10 N Mazura Tomáš      
11 N Černý Štěpán      
  Náhradníci
12 N Moravec Matěj      
13 N Schüler Adam      
14 N Jirka Ota      
15 N Hladký Samuel      
# P Jméno ŽK ČK  
1 B Kvasnička Matěj      
2 N Kařízek Michal      
3 N Klement Adam      
4 N Forche Adam [K]      
5 N Hostinský Vojtěch      
6 N Soběslav Marek      
7 N Forche Vojtěch      
8 N Dostál Dominik      
9 N Koblic Martin      
10 N Pavelka Matěj      
11 N Felcman Martin      
  Náhradníci
12 N Málek Šimon      
13 N Kličková Kristýna      
14 N Štveráková Adéla      
Tým Střelec branky Druh gólu Čas
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Jirka Ota Branka 3
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Kulhavý Radek Branka 20
Sportovní klub Třebechovice pod Orebem Černý Štěpán Branka

22