Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

03|06 2018

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 0:1, Vamberk - Týniště 0:9, Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2

Příští turnaj proběhne v sobotu 10.6. od 9h VELKÉ FINÁLE 10 TÝMŮ v Borohrádku.

3. 6. 2018 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2017

Kostelecká Lhota , 130 diváků

 

FC České Meziříčí, z.s.

0:1

(0:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Várady Kryštof

FC ČESKÉ MEZIŘÍČÍ, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
2 N Jančárek Filip      
3 N Bouša Jan      
4 N Dyršmíd Dominik      
5 N Kleštinec Ondřej      
6 N Kupka Ondřej      
7 N Baše Matyáš      
8 N Zamastil Josef      
9 N Vais Jiří      
10 N Kopecký Robert      
11 N Fabián Jakub      
12 N Šoun Michal [K]      
  NÁHRADNÍCI
13 N Coufal Marek      
14 N Jarkovský Jakub    

 

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Málek Šimon      
2 N Melkes Lukáš      
3 N Zeman Ondřej [K]      
4 N Dostál Dominik      
5 N Koblása Patrik      
6 N Horenská Veronika      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Kařízek Michal      
10 N Felcman Martin      
11 N Forche Adam      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Várady Kryštof Branka 0

 

3. 6. 2018 09:50

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2017

Kostelecká Lhota , 123 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:9

(0:4)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

STŘELCI: 0. Fűsi Šimon, 0. Fűsi Šimon, 0. Fűsi Šimon, 0. Bezdíček Martin, 0. Bezdíček Martin, 0. Nadrchal Adam, 0. Nadrchal Adam, 0. Kubín Tomáš, 0. Kubín Tomáš

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SPORTOVNÍ KLUB TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, Z. S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Málek Šimon      
2 N Melkes Lukáš      
3 N Zeman Ondřej [K]      
4 N Dostál Dominik      
5 N Koblása Patrik      
6 N Horenská Veronika      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Kařízek Michal      
10 N Felcman Martin      
11 N Forche Adam      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Stodůlka Petr      
20 B Valenta Jiří      
4 N Fűsi Šimon      
9 N Kubín Tomáš [K]      
11 N Wéber Adam      
13 N Nadrchal Adam      
6 N Kocián Pavel      
2 N Mikulka Daniel      
10 N Kvaček Jan      
7 N Orság Tomáš      
12 N Nyč Matyáš      
  NÁHRADNÍCI
3 N Bezdíček Martin      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Fűsi Šimon Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Fűsi Šimon Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Fűsi Šimon Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Bezdíček Martin Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Bezdíček Martin Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Nadrchal Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Nadrchal Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Kubín Tomáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Kubín Tomáš Branka 0

 

3. 6. 2018 10:40

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2017

Kostelecká Lhota , 12345 diváků

 

TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s.

3:2

(2:1)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Barvínek Jan, 0. Moravec Marek, 0. Halíř Libor - 0. Melkes Lukáš, 0. Felcman Martin

TJ SOKOL KOSTELECKÁ LHOTA Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Myšák Jakub      
2 N Moravec Marek      
5 N Halíř Libor      
6 N Hernych Sebastián      
7 N Barvínek Jan [K]      
8 N Svatoš Lukáš      
9 N Barvínek Matěj      
10 N Podstavek Matouš      
11 N Podstavek Tadeáš      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Málek Šimon      
2 N Melkes Lukáš      
3 N Zeman Ondřej [K]      
4 N Dostál Dominik      
5 N Koblása Patrik      
6 N Horenská Veronika      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Kařízek Michal      
10 N Felcman Martin      
11 N Forche Adam      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Barvínek Jan Branka 0
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Moravec Marek Branka 0
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Halíř Libor Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Melkes Lukáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Felcman Martin Branka 0