Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

19|05 2018

FO/MLP: Borohrádek - Vamberk 9:1, Vamberk - Lípa n. O. 1:6

Příští turnaj proběhne v sobotu 26.5. 9h v Albrechticích (Ohnišov, Rychnov, Týniště).

19. 5. 2018 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Borohrádek , 50 diváků

 

TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s.

9:1

(4:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Josková Viktorie, 0. Kocka Martin, 0. Kocka Martin, 0. Kocka Martin, 0. Morávek Matěj, 0. Morávek Matěj, 0. Stejskal Daniel - 0. Klička Rudolf

TJ LOKOMOTIVA BOROHRÁDEK, Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Lukašík Michal      
3 O Stejskal Daniel      
4 Ú Kolibáč Jakub      
5 O Vágner Viktor      
7 Ú Morávek Matěj      
8 Ú Cvejn Lukáš      
9 O Suchomel Jan      
10 Ú Kocka Martin      
12 Ú Josková Viktorie [K]      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Hájek Matyáš      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Kotyza Kristián      
  NÁHRADNÍCI
12 N Strassenský Tomáš      
13 N Hamerský Marek      
14 N Halamka David      
15 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Josková Viktorie Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kocka Martin Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kocka Martin Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Kocka Martin Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Morávek Matěj Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Morávek Matěj Branka 0
TJ Lokomotiva Borohrádek, z.s. Stejskal Daniel Branka 0

 

19. 5. 2018 09:50

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Borohrádek , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:6

(0:2)

TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s.

STŘELCI: 0. Kušta Miroslav Václav - 0. Prošvic Lukáš, 0. Prošvic Lukáš, 0. Dialog Vojtěch, 0. Hloušková Magdaléna, 0. Řičař Hugo, 0. Vrbata Jan

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TJ SOKOL LÍPA NAD ORLICÍ, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Hájek Matyáš      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Kotyza Kristián      
  NÁHRADNÍCI
12 N Strassenský Tomáš      
13 N Hamerský Marek      
14 N Halamka David      
15 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Pamánek Leoš      
2 N Deďuchin Tomáš      
3 N Dialog Vojtěch      
4 N Hloušková Anna      
5 N Hloušková Magdaléna [K]      
6 N Logajová Rozálie      
7 N Prošvic Lukáš      
8 N Provazník Dominik      
9 N Vrbata Jan      
10 N Sršeň Matěj      
11 N Řičař Hugo      
  NÁHRADNÍCI
12 N Žid Jakub Lukáš      
13 N Miler Jiří      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Kušta Miroslav Václav Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Prošvic Lukáš Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Prošvic Lukáš Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Dialog Vojtěch Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Hloušková Magdaléna Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Řičař Hugo Branka 0
TJ Sokol Lípa nad Orlicí, z.s. Vrbata Jan Branka 0