Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

20|05 2018

FO/STP: Vamberk - Kostelecká Lhota 4:1, Vamberk - Ohnišov 0:5

Příští turnaj proběhne v neděli 27.5. od 9h V Lukách (Sopotnice, Kostelec/Častolovice).

20. 5. 2018 09:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2017

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

4:1

(1:1)

TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s.

STŘELCI: 0. Penkin Pavel, 0. Kařízek Michal, 0. Melkes Lukáš, 0. Koblása Patrik - 0. Barvínek Jan

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TJ SOKOL KOSTELECKÁ LHOTA Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Málek Šimon [K]      
2 N Melkes Lukáš      
3 N Zeman Ondřej      
4 N Dostál Dominik      
5 N Koblása Patrik      
6 N Horenská Veronika      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Kařízek Michal      
10 N Felcman Martin      
11 N Forche Adam      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Myšák Jakub      
2 N Moravec Marek      
5 N Halíř Libor      
6 N Hernych Sebastián      
7 N Barvínek Jan [K]      
8 N Svatoš Lukáš      
9 N Barvínek Matěj      
10 N Podstavek Matouš      
11 N Podstavek Tadeáš      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Penkin Pavel Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Kařízek Michal Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Melkes Lukáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Koblása Patrik Branka 0
TJ SOKOL Kostelecká Lhota z.s. Barvínek Jan Branka 0

 

20. 5. 2018 11:00

Okresní přebor starších přípravek - Podzim 2017

Vamberk , 50 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:5

(0:2)

Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.

STŘELCI: 0. Zrzavý Lukáš, 0. Balek Adam, 0. Tkáč Jakub, 0. Tkáč Jakub, 0. Vlačiha Daniel

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA START OHNIŠOV, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Málek Šimon [K]      
2 N Melkes Lukáš      
3 N Zeman Ondřej      
4 N Dostál Dominik      
5 N Koblása Patrik      
6 N Horenská Veronika      
7 N Penkin Pavel      
8 N Várady Kryštof      
9 N Kařízek Michal      
10 N Felcman Martin      
11 N Forche Adam      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Macko Sebastian      
2 O Tkáč Jakub      
5 N Balek Adam      
7 Ú Ludvík Tomáš      
8 Ú Zrzavý Lukáš      
9 N Schwarzer Ondřej      
10 O Špalek David      
11 O Syrovátko Lukáš [K]      
12 O Škoda Štěpán      
13 Ú Tkáč Matěj      
14 Ú Vlačiha Daniel      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Zrzavý Lukáš Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Balek Adam Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Tkáč Jakub Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Tkáč Jakub Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Vlačiha Daniel Branka 0