Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

15|04 2018

FO/MLP: Vamberk - Dobruška/Opočno 1:7, Doudleby - Vamberk 8:0, Vamberk - Ohnišov 2:4

příští turnaj proběhne v neděli 22.4. od 9:00 na hřišti V Lukách (Černíkovice/Solnice, Slatina n. Z.)

15. 4. 2018 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Doudleby n. O. , 33 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

1:7

(0:2)

SK Dobruška z.s.

STŘELCI: 0. Košický Tobias - 0. Bláha Milan, 0. Poláček Oliver, 0. Poláček Oliver, 0. Šereda Adam, 0. Šereda Adam, 0. Petr Jan, 0. Baláš Michal

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SK DOBRUŠKA Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Halamka David      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Strassenský Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
13 N Hamerský Marek      
# P JMÉNO ŽK ČK  
2 N Bláha Milan      
7 N Poláček Oliver [K]      
8 N Šereda Adam      
6 N Lacina Matěj      
10 N Petr Jan      
3 N Rohlena Tomáš      
11 N Mrázek Teodor      
12 N Baláš Michal      
4 N Serbousek Jakub      
9 N Vida Tadeáš      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Košický Tobias Branka 0
SK Dobruška z.s. Bláha Milan Branka 0
SK Dobruška z.s. Poláček Oliver Branka 0
SK Dobruška z.s. Poláček Oliver Branka 0
SK Dobruška z.s. Šereda Adam Branka 0
SK Dobruška z.s. Šereda Adam Branka 0
SK Dobruška z.s. Petr Jan Branka 0
SK Dobruška z.s. Baláš Michal Branka 0

 

15. 4. 2018 09:40

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Doudleby , 33 diváků

 

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

8:0

(4:0)

TJ Baník Vamberk, z.s.

STŘELCI: 0. Bartošová Nela, 0. Hvězda Antonín, 0. Grulich Tomáš, 0. Grulich Tomáš, 0. Grulich Tomáš, 0. Rýdl Jaroslav, 0. Rýdl Jaroslav, 0. Hvězda Josef

TJ VELEŠOV DOUDLEBY NAD ORLICÍ Z.S.

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Országh Lukáš      
2 N Hvězda Josef      
3 N Čejpa David      
4 N Kubíček Denis      
5 N Bartošová Nela      
6 N Hlavatý Pavel      
7 N Hvězda Antonín      
8 N Langer Adam      
9 N Kostruha Kryštof      
10 N Leimer Jonáš [K]      
11 N Padrian Vojtěch      
  NÁHRADNÍCI
12 N Grulich Tomáš      
13 N Rýdl Jaroslav      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Halamka David      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Strassenský Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
13 N Hamerský Marek      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Bartošová Nela Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Antonín Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Grulich Tomáš Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Rýdl Jaroslav Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Rýdl Jaroslav Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Hvězda Josef Branka 0

 

15. 4. 2018 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Doudleby n. O. , 33 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:4

(0:2)

Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s.

STŘELCI: 0. Klement Tomáš, 0. Klement Tomáš - 0. Macko Samuel, 0. Syrovátko Tomáš, 0. Moravec Vojtěch, 0. Moravec Vojtěch

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA START OHNIŠOV, Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Halamka David      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Strassenský Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
13 N Hamerský Marek      
# P JMÉNO ŽK ČK  
9 O Hejzlar Pavel      
2 N Macko Samuel      
13 N Moravec Vojtěch      
8 N Syrovátko Tomáš      
6 N Světlík Jakub      
14 N Sommernitz Jakub      
10 N Šimon Petr      
1 B Špirka Ondřej      
15 N Vlačiha Kristián      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klement Tomáš Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Macko Samuel Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Syrovátko Tomáš Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Moravec Vojtěch Branka 0
Tělovýchovná jednota Start Ohnišov, z.s. Moravec Vojtěch Branka 0