Aktuality

Detail aktuality

14|04 2018

FO/Muži A: FC České Meziříčí - TJ Baník Vamberk 4:2

příští utkání v sobotu 21.4.2018 v 17:00 na hřišti V Lukách s TJ Sokol Malšovice

Martin Šnajdr, trenér (domácí):

Přesto, že jsme vyhráli, neodehráli jsme dobrý zápas. Vamberk předvedl výkon neodpovídající jeho postavení v tabulce a v úvodu nám zle zatápěl. Neproměnili jsme své tutovky a naopak dali góly z ničeho. Cením si třech bodů a že si dokážeme vypracovat šance. Pochvala oro střídajícího Petra Hrudíka, který dva góly a dal a na jeden nahrál.

Jan Souček,předseda (hosté):

K zápasu jsme odjížděli bez čtyř hráčů základní sestavy,přesto jsme si v prvních 28 minutách vypracovali čtyři brankové příležitosti,neproměníme a za čtrnáct minut dostanem 4 goly a je po zápase,druhý poločas jen upravujeme na konečných 4:2 a přicházíme o dalšího hráče Šroma,který po návštěvě lékaře dostává berle a nemůžeme sním počítat,jako s další posilou Hojným,který ma berle již od minulého utkání.