Úvodní stránka

Aktuality

Detail aktuality

07|04 2018

FO/MLP: Vamberk - Dobruška/Opočno 2:4, Vamberk - Týniště n. O. 3:5, Vamberk - Doudleby n. O. 0:8

příští turnaj v Doudlebách nad Orlicí v neděli 15.4. od 9:00 s Dobruška/Opočno, Ohnišov a Doudleby n. O.

7. 4. 2018 09:00

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

2:4

(0:2)

SK Dobruška z.s.

STŘELCI: 0. Osvald Jan, 0. Klička Rudolf - 0. Mrázek Teodor, 0. Mrázek Teodor, 0. Vida Tadeáš, 0. Baláš Michal

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SK DOBRUŠKA Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Halamka David      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Strassenský Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
13 N Hamerský Marek      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 N Bláha Milan      
2 N Poláček Oliver      
3 N Šereda Adam      
4 N Lacina Matěj      
5 N Petr Jan      
6 N Serbousek Jakub      
7 N Baláš Michal      
8 N Vida Tadeáš      
9 N Mrázek Teodor [K]      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Klička Rudolf Branka 0
SK Dobruška z.s. Mrázek Teodor Branka 0
SK Dobruška z.s. Mrázek Teodor Branka 0
SK Dobruška z.s. Vida Tadeáš Branka 0
SK Dobruška z.s. Baláš Michal Branka 0

 

7. 4. 2018 09:40

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

3:5

(1:1)

Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s.

STŘELCI: 0. Figueiredo Afonso, 0. Figueiredo Afonso, 0. Osvald Jan - 0. Wéber Ondřej, 0. Wéber Ondřej, 0. Gavula Adam, 0. Gavlák Matyáš, 0. Falta David

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

SPORTOVNÍ KLUB TÝNIŠTĚ NAD ORLICÍ, Z. S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Halamka David      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Strassenský Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
13 N Hamerský Marek      
# P JMÉNO ŽK ČK  
11 N Bezdíček Václav      
3 N Černý Ondřej [K]      
9 N Falta David      
5 N Mikulka Adam      
4 N Gavlá Matyáš      
15 N Gavlák Dominik      
6 N Prokop Jakub      
10 N Pokorný Lukáš      
7 N Gavula Adam      
14 N Mrázek Matouš      
8 N Rydrych Petr      
  NÁHRADNÍCI
1 N Sklenář Tomáš      
13 N Wéber Ondřej      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Baník Vamberk, z.s. Figueiredo Afonso Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Figueiredo Afonso Branka 0
TJ Baník Vamberk, z.s. Osvald Jan Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Wéber Ondřej Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Wéber Ondřej Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Gavula Adam Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Gavlák Matyáš Branka 0
Sportovní klub Týniště nad Orlicí, z. s. Falta David Branka 0

 

7. 4. 2018 10:20

Okresní přebor mladších přípravek - Podzim 2017

Vamberk , 20 diváků

 

TJ Baník Vamberk, z.s.

0:8

(0:4)

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s.

STŘELCI: 0. Langer Adam, 0. Langer Adam, 0. Langer Adam, 0. Langer Adam, 0. Langer Adam, 0. Kostruha Kryštof, 0. Kostruha Kryštof, 0. Leimer Jonáš

TJ BANÍK VAMBERK, Z.S.

TJ VELEŠOV DOUDLEBY NAD ORLICÍ Z.S.

# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Franc Tomáš      
2 N Klement Tomáš [K]      
3 N Klička Rudolf      
4 N Košický Tobias      
5 N Halamka David      
6 N Osvald Jan      
7 N Figueiredo Afonso      
8 N Kocián Jan      
9 N Kušta Miroslav Václav      
10 N Šimek František      
11 N Strassenský Tomáš      
  NÁHRADNÍCI
12 N Klicka Štěpán Jaroslav Klicka      
13 N Hamerský Marek      
# P JMÉNO ŽK ČK  
1 B Kubíček Denis      
3 N Kostruha Kryštof      
4 N Langer Adam      
5 N Rýdl Jaroslav [K]      
6 N Grulich Tomáš      
7 N Hlavatý Pavel      
8 N Čejpa David      
9 N Holman Matěj      
10 N Hvězda Josef      
11 N Padrian Vojtěch      
12 N Hvězda Antonín      
  NÁHRADNÍCI
13 N Leimer Jonáš      
14 N Bartošová Nela      
TÝM STŘELEC BRANKY DRUH GÓLU ČAS
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langer Adam Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langer Adam Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langer Adam Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langer Adam Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Langer Adam Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Kostruha Kryštof Branka 0
TJ Velešov Doudleby nad Orlicí z.s. Leimer Jonáš Branka 0