Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2020 2018 2019

FO/Muži B: Slatina - Vamberk 0:3

11|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. ve 14:30 s Křovicemi na hřišti V Lukách

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 0:2, Kostelecká Lhota - Vamberk 2:5, Kostelec - Vamberk 1:3

08|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornicí/Slatina

FO/Dorost Pohár: Vamberk - Rychnov nad Kněžnou 2:3

07|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 16:00 na hřišti V Lukách s FC Vrchlabí B

FO/Mladší přípravka: Vamberk - Lípa 3:1, Vamberk - Kostelec 4:10, Vamberk - České Meziříčí 8:0

05|05 2019

příští utkání proběhnou v sobotu 11.5. v 9h ve Slatině s Týništěm, Černíkovicemi a Slatinou

FO/Muži B: Vamberk - Roveň 2:1

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 17h ve Slatině n. Z.

FO/Dorost: Dobruška - Vamberk 4:3p

04|05 2019

příští utkání v úterý 7.5. v 17:30 s Rychnovem n. K. (POHÁR)

FO/MLŽ: Vamberk - TJ Sokol Třebeš 0:2, Vamberk - FC Olympia HK/FK Kratonohy 0:4

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 9h na hřišti V Lukách s Kostelec/Častolovice a s Kosteleckou Lhotou

FO/STP: Sopotnice/Doudleby - Vamberk 7:0, Javornice/Slatina - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 1:1

04|05 2019

příští utkání proběhnou v neděli 12.5. v 9h na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornice/Slatina

FO/STŽ: Vamberk - SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 0:2

04|05 2019

příští utkání bude známo až po losovacím aktivu

FO/Předpřípravka: Výsledky turnajů v Týništi a Rychnově

01|05 2019

příští turnaj 8.5. od 16h v Kostelci n. O.

FO/Starší žáci: TJ Sokol Malšova Lhota - Vamberk 4:0

01|05 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 na hřišti V Lukách s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/MLP: Častolovice - Vamberk 6:2, Vamberk - Týniště 3:6, Černíkovice - Vambek 5:2

01|05 2019

příští utkání v neděli 5.5. od 9h na hřišti V Lukách s České Meziříčí, Lípa nad Orlicí a Kostelec nad Orlicí

FO/Dorost: Vamberk - Kunčice/Kobylice 0:1

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 v Dobrušce.

FO/Muži B: Dobré - Vamberk 5:4p

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. v 17:00 na hřišti V Lukách s Rovní.

FO/Muži A: Borohrádek - Vamberk 2:4

28|04 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 17:00 v Kostelecké Lhotě

FO/Starší žáci: TJ Dvůr Králové nad Labem - Vamberk 4:1

28|04 2019

přští utkání ve středu 1.5.v 17:30 v Malšově Lhotě s TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

ST/POSLEDNÍ ZÁPASY A-MUŽSTVA

21|04 2019

Výborný stolní tenis.

FO/Dorost: Vamberk - Teplice/Meziměstí 0:3

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 16h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Kunčice/Kobylice

FO/Muži A: Kostelec n. O. B - Vamberk 6:2

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 17h v Borohrádku

FO/Muži B: Vamberk - Doudleby n. O. 3:0

20|04 2019

příští utkání v neděli 28.4. od 17h v Dobrém

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 910 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28