Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2020 2018 2019

FO/Muži A: SK Přepychy - Vamberk 2:7

05|10 2019

příští utkání v sobotu 12.10. v 15:30 na městském stadionu V Lukách s TJ Sokol Lípa nad Orlicí

FO/MLP: Vamberk - Solnice A 5:4, Vamberk - Union/1.FC Rokytnice 6:4, Vamberk - Slatina/Javornice 7:3

05|10 2019

příští turnaj v sobotu 12.10. od 9h v Doudlebách s Union/1. FC Rokytnice, Doudleby/Sopotnice, Solnice A

FO/Muži B: Doudleby B - Vamberk B 1:2

29|09 2019

příští utkání v sobotu 5.10.2019 v 16:00 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Dobré

FO/STŽ: SK Týniště nad Orlicí - Vamberk 6:0

29|09 2019

příští utkání v sobotu 5.10.2019 ve 13:45 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Lokomotiva Borohrádek

FO/Dorost: TJ Sokol Stěžery - Vamberk 0:1

28|09 2019

příští utkání v neděli 6.10.2019 ve 14:00 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Černilov

FO/Muži A: Vamberk - T.J. Sokol Hejtmánkovice 2:1

28|09 2019

příští utkání v sobotu 5.10.2019 v 15:00 v Přepychách s SK Přepychy

FO/Měsíc náborů

23|09 2019

Fotbalový oddíl s radostí přivítá nové členy na sezónu 2019/2020

FO/Dorost: TJ Rasošky - Vamberk 0:10

22|09 2019

příští utkání v sobotu 28.9. v 11:30 ve Stěžerech s TJ Sokol Stěžery

FO/STŽ: Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:10

21|09 2019

příští utkání v neděli 29.9. v 10h v Týništi s SK Týniště nad Orlicí

FO/Muži B: Labuť Rychnov - Vamberk 2:3

21|09 2019

příští utkání v neděli 29.9. v 16:30 v Doudlebách s Doudleby B

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Třebeš B 2:1

21|09 2019

příští utkání v sobotu 28.9. v 16:30 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s T.J. Sokol Hejtmánkovice

FO/MLŽ: Dobruška/Opočno - Vamberk 10:0, Týniště - Vamberk 3:0, Rychnov - Vamberk 12:0

21|09 2019

příští turnaj proběhne v neděli 6.10. od 9h v Třebechovicích s FC Spartak Rychnov, FK Kostelec/AFK Častolovice, SK Třebechovice

FO/MLP: Vamberk - Borohrádek 18:2, Lípa - Vamberk 9:3, Černíkovice - Vamberk 9:3

21|09 2019

příští turnaj v sobotu 5.10. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Solnice A, Union/1.FC Rokytnice, Slatina/Javornice

FO/STP: Vamberk - Černíkovice 1:7, Vamberk - Ohnišov 1:2, Vamberk - Slatina/Javornice 1:4, Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:2

21|09 2019

příští turnaj v neděli 6.10. na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Týniště, Rychnov

FO/STŽ: FK Kostelec/AFK Častolovice - Vamberk 7:3

15|09 2019

příští utkání v sobotu 21.9. ve 14:15 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou

FO/STP: Doudleby - Vamberk 7:1, Vamberk - Slatina 1:7, Vamberk - Rychnov 3:8

15|09 2019

příští turnaj v sobotu 21.9. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Ohnišov, Slatina/Javornice

FO/Dorost: Vamberk - SK Sparta Úpice 7:4

15|09 2019

příští utkání v neděli 22.9. ve 13h v Rasoškách s TJ Rasošky

FO/MLŽ: Vamberk - SK Týniště 0:6, Vamberk - Kostelec 0:7, Vamberk - Červený Kostelec 0:6

15|09 2019

příští turnaj proběhne v sobotu 21.9. od 9h v Rychnově nad Kněžnou s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, SK Týniště, FC Spartak Rychnov

FO/MLP: Slatina - Vamberk 0:2, Vamberk - Černíkovice 5:4, Vamberk - České Meziříčí 7:2, Vamberk - Rychnov 4:7

14|09 2019

příští turnaj v sobotu 21.9. od 9h v Lípě n. O. s  Borohrádek, Lípa, Černíkovice

FO/Muži A: FC České Meziříčí - Vamberk 2:1pp

14|09 2019

příští utkání v sobotu 21.9. v 16:30 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Sokol Třebeš B

Stránka: 1 2 3 4 56 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29