Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2020 2018 2019

FO/Dorost: Vamberk - TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná 1:7

20|10 2019

příští utkání v neděli 3.11. ve 13:00 v Úpici s SK Sparta Úpice

FO/STP: Černíkovice - Vamberk 4:0, Vamberk - Slatina/Javornice 1:5, Vamberk - Doudleby/Sopotnice 2:8

20|10 2019

příští turnaj 27.10. od 9h v Týništi s Kostelec/Častolovice, Týniště, Slatina/Javornice, Rychnov

FO/MLŽ: Vamberk - Černilov 0:2, Vamberk - Kostelec/Častolovice 0:9, Vamberk - Dobruška/Opočno 0:18

20|10 2019

příští turnaj v sobotu 26.10. v 9h v Červeném Kostelci s TJ Červený Kostelec, SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, SK Třebechovice pod Orebem

FO/MLP: Rokytnice - Vamberk 2:4, Kostelec/Častolovice - Vamberk 1:8, České Meziříčí - Vamberk 5:2

20|10 2019

příští turnaj v sobotu 26.10. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Slatina/Javornice, Týniště, Doudleby/Sopotnice, České Meziříčí

FO/STŽ: Vamberk - FK Černilov/SK Třebechovice 4:9

19|10 2019

příští utkání v sobotu 26.10. v 10:00 v Hoříněvsi s TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves

FO/Muži A: TJ Lokomotiva Meziměstí - Vamberk 1:3

19|10 2019

píští utkání v sobotu 26.10. ve 14:30 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FC Nový Hradec Králové

Vamberk

18|10 2019

Potštejn

18|10 2019

FO/STŽ: TJ Velké Poříčí - Vamberk 3:1

13|10 2019

příští utkání 19.10. ve 13:15 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Černilov/SK Třebechovice

FO/Dorost: SK Babí/TJ Velké Poříčí - Vamberk 7:0

13|10 2019

Příští utkání 3.11. ve 13:00 v Úpici s SK Sparta Úpice

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Lípa nad Orlicí 1:4

12|10 2019

příští utkání 19.10. v 15:30 v Meziměstí s TJ Lokomotiva Meziměstí

FO/Muži B: Voděrady - Vamberk 3:1

12|10 2019

B mužstvo zakončilo podzimní část soutěže.

FO/MLŽ: FK Černilov - Vamberk 7:0, Vamberk - TJ Červený Kostelec A 0:9, Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:23

12|10 2019

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Černilov, FK Kostelec/AFK Častolovice a SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/MLP: Vamberk - Rokytnice 5:2, Doudleby - Vamberk 4:4, Solnice A - Vamberk 6:10

12|10 2019

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h v Českém Meziříčí

FO/STP: Vamberk - Přepychy 17:0, Javornice/Slatina - Vamberk 3:3, Týniště - Vamberk 2:4

12|10 2019

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h v Černíkovicích

FO/MLŽ: Rychnov - Vamberk 13:0, Kostelec/Častolovice - Vamberk 7:1, Třebechovice - Vamberk 3:1

06|10 2019

příští turnaj v sobotu 12.10.2019 od 9h v Černilově s FK Černilov, TJ Červený Kostelec A, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

FO/Dorost: Vamberk - FK Černilov 7:0

06|10 2019

píští utkání v neděli 13.10. ve 13:00 v Babí s SK Babí/TJ Velké Poříčí

FO/STP: Vamberk - Černíkovice 2:2, Vamberk - Týniště 2:2, Vamberk - Rychnov 0:8

06|10 2019

příští turnaj v sobotu 12.10. od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Přepychy, Slatina/Javornice, Týniště

FO/STŽ: Vamberk - TJ Lokomotiva Borohrádek 2:11

05|10 2019

příští utkání v neděli 13.10. v 9:30 ve Velkém Poříčí

FO/Muži B: Vamberk - Dobré 1:3

05|10 2019

příští utkání v sobotu 12.10. v 15:30 ve Voděradech

Stránka: 1 2 3 45 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29