Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2020 2018 2019

FO/Dorost: Borohrádek - Vamberk 1:3

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. od 15h ve Dvoře Králové.

FO/SŽ: Slavia HK/M. Lhota - Vamberk 2:3

27|05 2018

příští utkání proběhne v sobotu 2.6. ve 14:45 V Lukách s Velkým Poříčím.

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 2:0, České Meziříčí - Vamberk 5:1

27|05 2018

příští turnaj proběhne v Kuklenách v sobotu 2.6. od 9h (Olympia/Malšovice, Rychnov n. K.).

FO/STP: Vamberk - Kostelec nad Orlicí 4:7, Vamberk - Sopotnice 0:8

27|05 2018

příští turnaj proběhne 3.6.2018 od 9h v Kostelecké Lhotě (Týniště/Albrechtice, České Meziříčí).

FO/Muži A: Vamberk - Předměřice 3:0

26|05 2018

příští utkání proběhne v neděli 3.6. v 17h v Solnici.

FO/MLP: Týniště - Vamberk 9:6, Ohnišov - Vamberk 11:2, Rychnov - Vamberk 12:2

26|05 2018

příští turnaj proběhne v neděli 3.6. od 9h V Lukách (Týniště, Doudleby)

FO/STP: Vamberk - Kostelecká Lhota 4:1, Vamberk - Ohnišov 0:5

20|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 27.5. od 9h V Lukách (Sopotnice, Kostelec/Častolovice).

FO/Dorost: Vamberk - TJ Sokol Skřivany 2:3

20|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 14h v Borohrádku.

FO/Muži A: TJ Velešov Doudleb nad Orlici - Vamberk 2:3

19|05 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 26.5. v 17h V Lukách s TJ Slavoj Předměřice n. L.

FO/Muži B: Voděrady - Vamberk 1:7

19|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 14h s Rychnovem B.

FO/SŽ: Vamberk - Roudnice/Kunčice 1:0

19|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 27.5. od 10h v Hradci Králové s SlaviaHK/M. Lhota.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 1:4, Vamberk - Rozkoš 0:3

19|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 27.5. od 9h v Týništi nad Orlicí (České Meziříčí).

FO/MLP: Borohrádek - Vamberk 9:1, Vamberk - Lípa n. O. 1:6

19|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 26.5. 9h v Albrechticích (Ohnišov, Rychnov, Týniště).

FO/MLŽ: Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:5, Vamberk - Olympia/Malšovice 3:3

13|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 19.5.2018 od 9:00 V Lukách (Nové Město n. M., Rozkoš)

FO/Dorost: Předměřice n. L. - Vamberk 4:2

13|05 2018

Příští utkání proběhne v neděli 20.5.2018 od 16:00 V Lukách.

FO/MLP: Doudleby nad Orlicí - Vamberk 8:0, Lípa n. O. - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 5:1

13|05 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 19.5. od 9h v Borohrádku (Lípa n. O.).

FO/Muži B: Vamberk - Javornice 7:2

12|05 2018

příští utkání proběhne 19.5. od 17h ve Voděradech

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 3:2, Kostelec nad Orlicí - Vamberk 4:2, Borohrádek - Vamberk 6:2

12|05 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 20.5. od 9h V Lukách (Ohnišov, Kostelecká Lhota).

FO/SŽ: Žacléř - Vamberk 3:2 pp

12|05 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 19.5. ve 14:45 v Rokytnici.

FO/MLP: České Meziříčí - Vamberk 2:1, Lípa n. O - Vamberk 1:3, Častolovice - Vamberk 5:1

06|05 2018

příští turnaj proběhne 13.5. od 9:00 v Doudlebách (Lípa, České Meziříčí)

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 1920 21 22 23 24 25 26 27 28