Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2020 2018 2019

FO/MLP: Vamberk - Č. Meziříčí 4:0, Vamberk - Borohrádek 8:14

15|09 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 22. 9. 2018 od 09:00 v Albrechticích (Týniště/Albrechtice, Častolovice).

ST/VETERÁNI V NERATOVICÍCH

14|09 2018

Další republikový turnaj.

ST/ROZLOSOVÁNÍ SEZÓNY 2018-2019 "A" čko

12|09 2018

TSM: AEROBIC s Majdou

11|09 2018

začínáme 11.9.2018

FO/MLŽ: Třebechovice p. O. - Vamberk 3:0, Kostelec n. O. - Vamberk 4:0

09|09 2018

příští turnaj v sobotu 15. 9. 2018 14:00 v Třebši (TJ Sokol Třebeš II, SK Týniště nad Orlicí)

FO/STŽ: SK Roudnice - Vamberk 4:0

09|09 2018

příští utkání v sobotu 15. 9. 2018 14:45 na hřišti V Lukách s SK Týniště nad Orlicí

FO/Muži A: Vamberk - Kostelec n. O. B 8:2

08|09 2018

příští utkání v sobotz 15. 9. 2018 17:00 v areálu V Lukách s Borohrádkem.

FO/Muži B: Křovice - Vamberk 2:3

08|09 2018

příští utkání v sobotu 15. 9. 2018 17:00 ve Voděradech

FO/Dorost: Teplice n. M. - Vamberk 2:3

08|09 2018

příští utkání v sobota 15. 9. 2018 14:30 v Kunčicích (SK Bystřian Kunčice/FC Spartak Kobylice)

FO/STP: Vamberk - České Meziříčí 1:3, Doudleby n. O./Sopotnice - Vamberk 5:0, Vamberk - Ohnišov B 0:0

08|09 2018

příští turnaj v neděli 16. 9. 2018 09:00 v Doudlebách n. O. (Doudleby / Sopotnice, K. Lhota)

FO/MLP: Lípa n. O. - Vamberk 4:1, Kostelec n. O. - Vamberk 8:1, Rokytnice v. O. h. - Vamberk 1:17

08|09 2018

příští turnaj v sobotu 15. 9. 2018 09:00 na hřišti V Lukách (České Meziříčí, Borohrádek)

FO/Nadcházející utkání 8. a 9.9.

03|09 2018

FO/STP: Vamberk - Kostelec n. O. 1:4, Vamberk - Ohnišov B 3:2, Vamberk - Kostelecká Lhota 0:3

02|09 2018

příští turnaj v sobotu 8.9.2018 v 9:00 v Sopotnici (Č. Meziříčí, Doudleby/Sopotnice, Ohnišov B)

FO/Dorost: Vamberk - Třebechovice p. O. 8:2

02|09 2018

příští utkání v sobotu 8.9.2018 ve 14:00 v Meziměstí s TJ Slavoj Teplice n. Met./TJ Loko Meziměstí

FO/Muži A: Deštné v. O. h. - Vamberk 0:3

01|09 2018

příští utkání v sobota 8. 9. 2018 v 17:00 na hřišti V Lukách s Kostelcem n.O. "B"

FO/Muži B: Vamberk - Slatina n. Z. 5:2

01|09 2018

příští utkání v sobotu 8. 9. 2018 v 17:00 v Křovicích

FO/STŽ: Vamberk/Rokytnice - Malšova Lhota/FC Slavia HK 5:7

01|09 2018

příští utkání v neděli 9. 9. 2018 14:30 v Roudnici s SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice 

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 2:2, Vamberk - Černilov 2:9

01|09 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 8.9.2018 v 9:00 v Třebechovicích (Kostelec n. O, Třebechovice p. O.)

FO/MP: Černíkovice - Vamberk 5:2, Rychnov - Vamberk 2:8, České Meziříčí - Vamberk 0:8

01|09 2018

příští turnaj v sobotu 8. 9. 2018 09:00 v Lípě n.O. (Kostelec n. O., Lípa n. O., Rokytnice v. O. h.)

FO/Nadcházející utkání 1.9. a 2.9.

27|08 2018

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 1617 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28