Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2020 2018 2019

FO/Dorost: Vamberk - Dobruška/Opočno 3:1

23|09 2018

příští utkání proběhne v sobotu 29. 9. 2018 ve 14:00 ve Vrchlabí.

FO/MLŽ: Rychnov n. K. - Vamberk 4:1, Dobruška - Vamberk 8:1

23|09 2018

příští turnaj proběhne 29.9.2018 od 9h v Černilově (Černilov, Nové Město n. M.)

FO/STP: Vamberk - Slatina/Javornice B 8:2, Vamberk - Ohnišov A 0:4

23|09 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 29. 9. 2018 v 09:00 v Ohnišově.

FO/STŽ: Velké Poříčí - Vamberk 3:1

22|09 2018

Příští utkání proběhne v sobotu 29. 9. 2018 ve 14:15 na hřišti V Lukách.

FO/MLP: Černíkovice - Vamberk 5:2, Rychnov n. K. - Vamberk 2:8, Č. Meziříčí - Vamberk 0:8

22|09 2018

příští turnaj proběhne v sobotu 29.9. od 9h na hřišti V Lukách (Kostelec n. O., Doudleby/Sopotnice, Rychnov n. K.)

FO/Muži B: Vamberk - Č. Meziříčí B 10:2

22|09 2018

příští utkání v sobotu 29. 9. 2018 v 16:30 v Rokytnici v O.h. 

FO/STP: Doudleby - Vamberk 8:0, Vamberk - Kostelecká Lhota 6:4

16|09 2018

Příští turnaj proběhne v neděli 23. 9. 2018 v 09:00 na hřišti V Lukách (Slatina/Javornice, Ohnišov)

FO/Muži A: Vamberk - Borohrádek 3:4 (pen: 2:4)

15|09 2018

příští utkání v sobotu 29. 9. 2018 v 16:30 na hřišti V Lukách s Kosteleckou Lhotou.

FO/Muži B: Voděrady - Vamberk B 2:4

15|09 2018

příští utkání v sobotu 22. 9. 2018 v 16:30 na hřišti V Lukách s Českým Meziřířím B

FO/Dorost: Bystřian Kunčice - Vamberk 4:0

15|09 2018

Příští utkání v neděli 23. 9. 2018 15:30 na hřišti V Lukách s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/STŽ: Vamberk - Týniště nad Orlicí 5:3

15|09 2018

Příští utkání v sobotu 22. 9. 2018 ve 14:30 s TJ Velké Poříčí.

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 2:1, Třebeš - Vamberk 10:0

15|09 2018

Příští turnaj v neděli 23. 9. 2018 v 11:00 v Dobrušce (Rychnov, Dobruška/Opočno).

FO/MLP: Vamberk - Č. Meziříčí 4:0, Vamberk - Borohrádek 8:14

15|09 2018

Příští turnaj proběhne v sobotu 22. 9. 2018 od 09:00 v Albrechticích (Týniště/Albrechtice, Častolovice).

ST/VETERÁNI V NERATOVICÍCH

14|09 2018

Další republikový turnaj.

ST/ROZLOSOVÁNÍ SEZÓNY 2018-2019 "A" čko

12|09 2018

TSM: AEROBIC s Majdou

11|09 2018

začínáme 11.9.2018

FO/MLŽ: Třebechovice p. O. - Vamberk 3:0, Kostelec n. O. - Vamberk 4:0

09|09 2018

příští turnaj v sobotu 15. 9. 2018 14:00 v Třebši (TJ Sokol Třebeš II, SK Týniště nad Orlicí)

FO/STŽ: SK Roudnice - Vamberk 4:0

09|09 2018

příští utkání v sobotu 15. 9. 2018 14:45 na hřišti V Lukách s SK Týniště nad Orlicí

FO/Muži A: Vamberk - Kostelec n. O. B 8:2

08|09 2018

příští utkání v sobotz 15. 9. 2018 17:00 v areálu V Lukách s Borohrádkem.

FO/Muži B: Křovice - Vamberk 2:3

08|09 2018

příští utkání v sobotu 15. 9. 2018 17:00 ve Voděradech

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 1516 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28