Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2020 2018 2019

FO/Muži A: Borohrádek - Vamberk 2:4

28|04 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 17:00 v Kostelecké Lhotě

FO/Muži B: Dobré - Vamberk 5:4p

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. v 17:00 na hřišti V Lukách s Rovní.

FO/Dorost: Vamberk - Kunčice/Kobylice 0:1

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 v Dobrušce.

Kontakty

22|04 2019

ST/POSLEDNÍ ZÁPASY A-MUŽSTVA

21|04 2019

Výborný stolní tenis.

FO/Dorost: Vamberk - Teplice/Meziměstí 0:3

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 16h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Kunčice/Kobylice

FO/Muži A: Kostelec n. O. B - Vamberk 6:2

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 17h v Borohrádku

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 2:2, Doudleby/Sopotnice - Vamberk 0:4, Černíkovice - Vamberk 5:0

20|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h v Sopotnici s Javornice/Slatina, Černíkovicemi a Doudleby/Sopotnice.

FO/MLP: Vamberk - Černíkovice 1:17, Vamberk - Borohrádek 4:13

20|04 2019

příští utkání ve středu 1.5. od 9h v Černíkovicích s Týništěm/Albrechtice a Černíkovicemi

FO/Muži B: Vamberk - Doudleby n. O. 3:0

20|04 2019

příští utkání v neděli 28.4. od 17h v Dobrém

FO/MLŽ: Malšova Lhota - Vamberk 3:0, Třebechovice - Vamberk 2:1

19|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h na městském stadionu ve Vamberku V Lukách s FC Olympia HK/FK Kratonohy a TJ Sokol Třebeš II.

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:4, Vamberk - Borohrádek 0:8, Rychnov - Vamberk 4:3,

14|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovicemi a s Borohrádkem.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 3:1, Chlumec n. C. - Vamberk 3:0

14|04 2019

příští utkání v pátek 19.4. v 9:00 v Třebechovicích s TJ Sokol Malšova Lhota/ FC Slavia HK a Třebechovice p. O.

FO/STŽ: 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka - Vamberk 2:9

14|04 2019

příští utkání 28.4. v 9:30 ve Dvoře Králové n. L.

FO/STP: Vamberk - Slatina n. Z. 3:0, Vamberk - Doudleby n. O. 1:5, Černíkovice - Vamberk 8:0

13|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. v 9:00 v Kostelecké Lhotě s Doudleby, K. Lhotou a Černíkovicemi

FO/Dorost: Třebechovice p. O - Vamberk 2:1

13|04 2019

příští utkání v neděli 21.4. v 16:00 na hřišti V Lukách s TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Deštné v O. h. 3:1

13|04 2019

příští utkání 21.4. v 17:00 v Doudlebách s Kostelecem nad Orlicí B

FO/Reprezentace ČR Future U17 - Future U17 Belgie 2:2 a 4:0

11|04 2019

Vamberecký odchovanec Filip Zawada přispěl gólem!

FO/STP: Doudleby/Sopotnice - Vamberk 6:0, Vamberk - Ohnišov 4:0, Vamberk - Kostelec/Častolovice 6:0

07|04 2019

příští utkání: Sobota 13. 4. 2019 10:30 Černíkovice (Slatina/Javornice, Doudleby/Sopotnice)

FO/Dorost: Vamberk - Babí 6:3

07|04 2019

příští utkání v sobotu 13. 4. 2019 14:30 venku s SK Třebechovice pod Orebem

Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 1011 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28