Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2018 2019

FO/Měsíc náborů do přípravek

14|05 2019

Fotbalový oddíl s radostí přivítá nové členy na sezónu 2019/2020

FO/STP: Vamberk - Ohnišov 1:1, Vamberk - Kostelecká Lhota 6:1, Vamberk - Javornice/Slatina 5:2

12|05 2019

ptříští utkání v neděli 19.5. od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Kostelcem, Černikovicemi a Slatinou

FO/Dorost: Vamberk - Vrchlabí 1:4

12|05 2019

příští utkání v neděli 26.5. od 16h na hřišti V Lukách s Hostinné

FO/Muži A: Kostelecká Lhota - Vamberk 5:4

12|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. v 17h na hřišti V Lukách s Petrovicemi

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:3, Černíkovice - Vamberk 6:0, Týniště - Vamberk 9:0

11|05 2019

příští utkání v neděli 19.5. od 9h na hřišti V Lukách s Týniště, Doudleby/Sopotnice a Rokytnice.

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec 2:3, Vamberk - Týniště 3:1

11|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. od 9h na hřišti V Lukách s Novým Městem nad Metují a Chlumcem nad Cidlinou

FO/Muži B: Slatina - Vamberk 0:3

11|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. ve 14:30 s Křovicemi na hřišti V Lukách

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 0:2, Kostelecká Lhota - Vamberk 2:5, Kostelec - Vamberk 1:3

08|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornicí/Slatina

FO/ROZPIS JARO

07|05 2019

Muži A, Muži B, Dorost, Starší žáci, Mladší žáci, Starší přípravka, Mladší přípravka

FO/Dorost Pohár: Vamberk - Rychnov nad Kněžnou 2:3

07|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 16:00 na hřišti V Lukách s FC Vrchlabí B

FO/Mladší přípravka: Vamberk - Lípa 3:1, Vamberk - Kostelec 4:10, Vamberk - České Meziříčí 8:0

05|05 2019

příští utkání proběhnou v sobotu 11.5. v 9h ve Slatině s Týništěm, Černíkovicemi a Slatinou

FO/Muži B: Vamberk - Roveň 2:1

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 17h ve Slatině n. Z.

FO/STŽ: Vamberk - SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 0:2

04|05 2019

příští utkání bude známo až po losovacím aktivu

FO/STP: Sopotnice/Doudleby - Vamberk 7:0, Javornice/Slatina - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 1:1

04|05 2019

příští utkání proběhnou v neděli 12.5. v 9h na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornice/Slatina

FO/MLŽ: Vamberk - TJ Sokol Třebeš 0:2, Vamberk - FC Olympia HK/FK Kratonohy 0:4

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 9h na hřišti V Lukách s Kostelec/Častolovice a s Kosteleckou Lhotou

FO/Dorost: Dobruška - Vamberk 4:3p

04|05 2019

příští utkání v úterý 7.5. v 17:30 s Rychnovem n. K. (POHÁR)

FO/Starší žáci: TJ Sokol Malšova Lhota - Vamberk 4:0

01|05 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 na hřišti V Lukách s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/Předpřípravka: Výsledky turnajů v Týništi a Rychnově

01|05 2019

příští turnaj 8.5. od 16h v Kostelci n. O.

FO/MLP: Častolovice - Vamberk 6:2, Vamberk - Týniště 3:6, Černíkovice - Vambek 5:2

01|05 2019

příští utkání v neděli 5.5. od 9h na hřišti V Lukách s České Meziříčí, Lípa nad Orlicí a Kostelec nad Orlicí

FO/Starší žáci: TJ Dvůr Králové nad Labem - Vamberk 4:1

28|04 2019

přští utkání ve středu 1.5.v 17:30 v Malšově Lhotě s TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

FO/Muži A: Borohrádek - Vamberk 2:4

28|04 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 17:00 v Kostelecké Lhotě

FO/Muži B: Dobré - Vamberk 5:4p

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. v 17:00 na hřišti V Lukách s Rovní.

FO/Dorost: Vamberk - Kunčice/Kobylice 0:1

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 v Dobrušce.

ST/POSLEDNÍ ZÁPASY A-MUŽSTVA

21|04 2019

Výborný stolní tenis.

FO/Dorost: Vamberk - Teplice/Meziměstí 0:3

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 16h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Kunčice/Kobylice

FO/Muži A: Kostelec n. O. B - Vamberk 6:2

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 17h v Borohrádku

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 2:2, Doudleby/Sopotnice - Vamberk 0:4, Černíkovice - Vamberk 5:0

20|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h v Sopotnici s Javornice/Slatina, Černíkovicemi a Doudleby/Sopotnice.

FO/MLP: Vamberk - Černíkovice 1:17, Vamberk - Borohrádek 4:13

20|04 2019

příští utkání ve středu 1.5. od 9h v Černíkovicích s Týništěm/Albrechtice a Černíkovicemi

FO/Muži B: Vamberk - Doudleby n. O. 3:0

20|04 2019

příští utkání v neděli 28.4. od 17h v Dobrém

FO/MLŽ: Malšova Lhota - Vamberk 3:0, Třebechovice - Vamberk 2:1

19|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h na městském stadionu ve Vamberku V Lukách s FC Olympia HK/FK Kratonohy a TJ Sokol Třebeš II.

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:4, Vamberk - Borohrádek 0:8, Rychnov - Vamberk 4:3,

14|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovicemi a s Borohrádkem.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 3:1, Chlumec n. C. - Vamberk 3:0

14|04 2019

příští utkání v pátek 19.4. v 9:00 v Třebechovicích s TJ Sokol Malšova Lhota/ FC Slavia HK a Třebechovice p. O.

FO/STŽ: 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka - Vamberk 2:9

14|04 2019

příští utkání 28.4. v 9:30 ve Dvoře Králové n. L.

FO/STP: Vamberk - Slatina n. Z. 3:0, Vamberk - Doudleby n. O. 1:5, Černíkovice - Vamberk 8:0

13|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. v 9:00 v Kostelecké Lhotě s Doudleby, K. Lhotou a Černíkovicemi

FO/Dorost: Třebechovice p. O - Vamberk 2:1

13|04 2019

příští utkání v neděli 21.4. v 16:00 na hřišti V Lukách s TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Deštné v O. h. 3:1

13|04 2019

příští utkání 21.4. v 17:00 v Doudlebách s Kostelecem nad Orlicí B

FO/Reprezentace ČR Future U17 - Future U17 Belgie 2:2 a 4:0

11|04 2019

Vamberecký odchovanec Filip Zawada přispěl gólem!

FO/Dorost: Vamberk - Babí 6:3

07|04 2019

příští utkání v sobotu 13. 4. 2019 14:30 venku s SK Třebechovice pod Orebem

FO/STP: Doudleby/Sopotnice - Vamberk 6:0, Vamberk - Ohnišov 4:0, Vamberk - Kostelec/Častolovice 6:0

07|04 2019

příští utkání: Sobota 13. 4. 2019 10:30 Černíkovice (Slatina/Javornice, Doudleby/Sopotnice)

FO/Muži A: Zdelov - Vamberk 1:2pp

06|04 2019

příští utkání v sobotu 13. 4. 2019 16:30 na hřišti V Lukách s Deštné v O.h.

FO/MLP: Týniště - Vamberk 14:1, Vamberk - Solnice

06|04 2019

příští utkání: Neděle 14. 4. 2019 09:00 v Rychnově nad Kněžnou (Slatina/Javornice, Borohrádek).

FO/STŽ: Vamberk - TJ Velké Poříčí 3:0

06|04 2019

příští utkání v neděli neděli 14. 4. 2019 14:45 ve Staré Pace

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:1, Vamberk - Týniště 4:2

06|04 2019

příští utkání v neděli 14. 4. 2019 11:00 v Chlumci nad Cidlinou

FO/Vamberecký odchovanec v základním kádru reprezentace ČR

02|04 2019

Future U-17 na utkání v Belgii

FO/Rozhovor s reprezentantem ČR Pavlem Šponarem

01|04 2019

O účasti na historicky prvním fotbalovém zápase fanoušků.

FO/Dorost: Dohalice - Vamberk 1:7

31|03 2019

příští utkání v neděli 7.4. v 15:30 ve Vamberku

Fo/STŽ: Týniště nad Orlicí - Vamberk 4:2

31|03 2019

píští utkání v sobotu 6.4. ve 14:15 ve Vamberku s TJ Velké Poříčí

FO/Muži A: Vamberk - Lukavice 3:0

30|03 2019

příští utkání v sobotu 6.4. v 16:30 ve Zdelově

FO/Dorost: Vamberk - Skřivany 3:4

24|03 2019

příští utkání v neděli 31.3. v 10:00 v Dohalicích

FO/STŽ: Vamberk - Roudnice 1:8

23|03 2019

příští utkání v neděli 31.3.2019 na atletickém stadionu v Týništi nad Orlicí

FO/Muži A: Přátelské utkání: Černíkovice - Vamberk 1:3

23|03 2019

městský stadion Solnice

ST/A-ČKO POKRAČUJE V DOBRÝCH VÝKONECH

19|03 2019

Stále v popředí tabulky.

FO/Jarní příprava

17|03 2019

Jarní příprava fotbalového oddílu TJ Baník Vamberk, z.s.

FO/Dorost: Pohárové utkání: Vamberk - Kostelec nad Orlicí/Častolovice 1:2

17|03 2019

UMT Rychnov nad Kněžnou

FO/Muži A: Přípravné utkání: Vamberk - České Meziříčí 2:6

17|03 2019

UMT Dobruška

FO/Dorost: Pohárové utkání: Borohrádek - Vamberk 1:4

10|03 2019

UMT Rychnov nad Kněžnou

FO/Muži A: Přípravné utkání: Javornice - Vamberk 0:2

09|03 2019

UMT Černíkovice

FO/Muži A: Zimní soustředění zakončené přátelským utkáním: Opočno - Vamberk 4:0

03|03 2019

UMT Dobruška

FO/Muži B: Přípravné utkání: Mistrovice - Vamberk 2:3

02|03 2019

UMT Letohrad

FO/Dorost: Přátelské utkání: Libchavy - Vamberk 3:5

02|03 2019

UMT Dobruška 

Zdravotní pojišťovny - podpora sportu

28|02 2019

Využijte této možnosti a nechte si proplatiti členské příspěvky u Vaši pojišťovny

FO/Muži A: Přípravné utkání: Letohrad dorost - Vamberk 1:4

23|02 2019

23.2. UMT Letohrad

ST/A-ČKO HRAJE STÁLE DOBŘE

20|02 2019

Utkání 12. - 15. kola

FO/Muži A: Přípravné utkání: Vamberk - Sruby 2:1

17|02 2019

UMT Letohrad

FO/Předpřípavky: Turnaj OFS Rychnov nad Kněžnou ve Vamberku

16|02 2019

Poděkování Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy

12|02 2019

Program "MŮJ KLUB" 2018

První trénink Florbalu již zítra!

05|02 2019

Ve středu 6.2. V 16h ve školní tělocvičně. 

STP: 5. ročník ZHL OFS RK - starší přípravka

02|02 2019

MLP: X. BARTOŠ CUP 2019 pro ročník 2011 a ml.

02|02 2019

MLŽ: 3. ročník ZHL OFS RK - mladší žáci

01|02 2019

MLP: 4. ročínk ZHL OFS RK - mladší přípravka

27|01 2019

STP: VII. BANÍK CUP 2019 pro ročník 2008 a ml.

26|01 2019

Personální změny ve vedení TJ Baník Vamberk z.s.

24|01 2019

ST/ ZAČALA DRUHÁ POLOVINA SOUTĚŽÍ

23|01 2019

Vítězný vstup A-čka.