Úvodní stránka

Aktuality

Aktuality Tj Baník

sporty
Vynulovat

Archiv: 2017 2018 2019

ST/REGIONÁLNÍ PŘEBORY MLADŠÍCH ŽÁKŮ

10|12 2019

Úspěchy našich hráčů.

FO: Halové turnaje pro ročníky 2009 a ml. a 2011 a ml.

25|11 2019

aktualizace 25.11.

ST/DALŠÍ ZÁPASY A-ČKA

24|11 2019

Vyrovnaná utkání.

FO: Plán rozvoje fotbalové mládeže

18|11 2019

ROZPIS SPORTOVNÍ HALY

13|11 2019

Aktualizováno

FO/Dorost: Vamberk - TJ Rasošky 15:0

10|11 2019

dorost zakončil podzimní část sezóny

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec/Častolovice 1:5, Vamberk - Rychnov 0:15, Vamberk - Třebechovice 0:4

10|11 2019

Mladší žáci zakončili podzimní část sezóny

FO/STŽ: FC Spartak Rychnov nad Kněžnou - Vamberk 17:1

10|11 2019

starší žáci zakončili podzimní část sezóny

FO/MLP a STP:Zimní příprava - Halové turnaje

08|11 2019

Termínová listina JARO 2020

FO/Termínová listina Královéhradeckého KFS JARO 2020

07|11 2019

Už víme, kdy začínáme na jaře.

FO/ROZPIS PODZIM 2019

04|11 2019

Mladší přípravka U9, Starší přípravka U11, Mladší žáci U13, Starší žáci U15, Dorost U19, Muži A, Muži B

FO/STŽ: Vamberk - FK Kostelec/AFK Častolovice 2:7

03|11 2019

příští utkání v neděli 10.11. v 9:30 v Rychnově s FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

FO/MLŽ: Vamberk - Týniště 1:6, Červený Kostelec - Vamberk 11:0, Kostele/Častolovice - Vamberk 8:0

03|11 2019

příští turnaj v neděli 10.11. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Kostelec/Častolovice, Rychnov, Třebechovice

FO/Dorost: SK Sparta Úpice - Vamberk 1:3

03|11 2019

příští utkání v neděli 10.11. ve 12:00 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Rasošky

FO/STP: Vamberk - Černíkovice 0:4, Vamberk - Týniště 2:1, Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:2, Vamberk - Přepychy 7:1

03|11 2019

Starší přípravka zakončila podzimní část sezóny

FO/Muži A: TJ Sokol Malšovice - Vamberk 2:1

02|11 2019

Muži A ukončili podzimní část soutěže.

FO/MLP: Doudleby/Sopotnice - Vamberk 12:3, Vamberk - Slatina/Javornice 3:4, Vamberk - Solnice B neodehráno

02|11 2019

Mladší přípravka zakončila podzimní část sezóny

ST/REGIONÁLNÍ PŘEBORY DOROSTU

02|11 2019

Dobré výsledky.

FO/STP: Týniště - Vamberk 2:1, Vamberk - Slatina/Javornice 2:3, Vamberk - Rychnov 0:5

27|10 2019

příští turnaj v neděli 3.11. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Týniště, Kostelec/Častolovice, Přepychy

FO/MLP: Vamberk - Slatina/Javornice 6:1, Vamberk - Týniště 4:6, Vamberk - Doudleby/Sopotnice 3:9, Vamberk - České Meziříčí 12:3

26|10 2019

příští turnaj v sobotu 2.11. od 9h v Doudlebách s Doudleby/Sopotnice, Slatina/Javornice, Solnice B

FO/Muži A: Vamberk - FC Nový Hradec Králové 1:2

26|10 2019

příští utkání v sobotu 2.11. ve 14:00 v Malšovicích s TJ Sokol Malšovice

FO/MLŽ: Červený Kostelec - Vamberk 6:1, Vamberk - Třebechovice 2:3, Vamberk - Dobruška/Opočno 0:14

26|10 2019

příští turnaj v neděli 3.11. od 9h v Kostelci nad Orlicí s TJ Červený Kostelec A, Kostele/Častolovice, SK Týniště nad Orlicí

FO/STŽ: TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves - Vamberk 8:4

26|10 2019

příští utkání v sobotu 2.11. v 11:45 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Kostelec nad Orlicí/AFK Častolovice

ST/ÚSPĚŠNÝ VSTUP DO SEZÓNY

23|10 2019

Sezóna 2019-2020 začala.

TO: Podzim přeje tenisu

22|10 2019

FO/MLŽ: Vamberk - Černilov 0:2, Vamberk - Kostelec/Častolovice 0:9, Vamberk - Dobruška/Opočno 0:18

20|10 2019

příští turnaj v sobotu 26.10. v 9h v Červeném Kostelci s TJ Červený Kostelec, SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, SK Třebechovice pod Orebem

FO/STP: Černíkovice - Vamberk 4:0, Vamberk - Slatina/Javornice 1:5, Vamberk - Doudleby/Sopotnice 2:8

20|10 2019

příští turnaj 27.10. od 9h v Týništi s Kostelec/Častolovice, Týniště, Slatina/Javornice, Rychnov

FO/MLP: Rokytnice - Vamberk 2:4, Kostelec/Častolovice - Vamberk 1:8, České Meziříčí - Vamberk 5:2

20|10 2019

příští turnaj v sobotu 26.10. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Slatina/Javornice, Týniště, Doudleby/Sopotnice, České Meziříčí

FO/Dorost: Vamberk - TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná 1:7

20|10 2019

příští utkání v neděli 3.11. ve 13:00 v Úpici s SK Sparta Úpice

FO/Muži A: TJ Lokomotiva Meziměstí - Vamberk 1:3

19|10 2019

píští utkání v sobotu 26.10. ve 14:30 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FC Nový Hradec Králové

FO/STŽ: Vamberk - FK Černilov/SK Třebechovice 4:9

19|10 2019

příští utkání v sobotu 26.10. v 10:00 v Hoříněvsi s TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves

Potštejn

18|10 2019

Vamberk

18|10 2019

FO/Dorost: SK Babí/TJ Velké Poříčí - Vamberk 7:0

13|10 2019

Příští utkání 3.11. ve 13:00 v Úpici s SK Sparta Úpice

FO/STŽ: TJ Velké Poříčí - Vamberk 3:1

13|10 2019

příští utkání 19.10. ve 13:15 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Černilov/SK Třebechovice

FO/MLŽ: FK Černilov - Vamberk 7:0, Vamberk - TJ Červený Kostelec A 0:9, Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:23

12|10 2019

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Černilov, FK Kostelec/AFK Častolovice a SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/STP: Vamberk - Přepychy 17:0, Javornice/Slatina - Vamberk 3:3, Týniště - Vamberk 2:4

12|10 2019

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h v Černíkovicích

FO/Muži B: Voděrady - Vamberk 3:1

12|10 2019

B mužstvo zakončilo podzimní část soutěže.

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Lípa nad Orlicí 1:4

12|10 2019

příští utkání 19.10. v 15:30 v Meziměstí s TJ Lokomotiva Meziměstí

FO/MLP: Vamberk - Rokytnice 5:2, Doudleby - Vamberk 4:4, Solnice A - Vamberk 6:10

12|10 2019

příští turnaj v neděli 20.10. v 9h v Českém Meziříčí

FO/MLŽ: Rychnov - Vamberk 13:0, Kostelec/Častolovice - Vamberk 7:1, Třebechovice - Vamberk 3:1

06|10 2019

příští turnaj v sobotu 12.10.2019 od 9h v Černilově s FK Černilov, TJ Červený Kostelec A, FC Spartak Rychnov nad Kněžnou

FO/Dorost: Vamberk - FK Černilov 7:0

06|10 2019

píští utkání v neděli 13.10. ve 13:00 v Babí s SK Babí/TJ Velké Poříčí

FO/STP: Vamberk - Černíkovice 2:2, Vamberk - Týniště 2:2, Vamberk - Rychnov 0:8

06|10 2019

příští turnaj v sobotu 12.10. od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Přepychy, Slatina/Javornice, Týniště

FO/STŽ: Vamberk - TJ Lokomotiva Borohrádek 2:11

05|10 2019

příští utkání v neděli 13.10. v 9:30 ve Velkém Poříčí

FO/Muži B: Vamberk - Dobré 1:3

05|10 2019

příští utkání v sobotu 12.10. v 15:30 ve Voděradech

FO/Muži A: SK Přepychy - Vamberk 2:7

05|10 2019

příští utkání v sobotu 12.10. v 15:30 na městském stadionu V Lukách s TJ Sokol Lípa nad Orlicí

FO/MLP: Vamberk - Solnice A 5:4, Vamberk - Union/1.FC Rokytnice 6:4, Vamberk - Slatina/Javornice 7:3

05|10 2019

příští turnaj v sobotu 12.10. od 9h v Doudlebách s Union/1. FC Rokytnice, Doudleby/Sopotnice, Solnice A

FO/STŽ: SK Týniště nad Orlicí - Vamberk 6:0

29|09 2019

příští utkání v sobotu 5.10.2019 ve 13:45 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Lokomotiva Borohrádek

FO/Muži B: Doudleby B - Vamberk B 1:2

29|09 2019

příští utkání v sobotu 5.10.2019 v 16:00 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Dobré

FO/Muži A: Vamberk - T.J. Sokol Hejtmánkovice 2:1

28|09 2019

příští utkání v sobotu 5.10.2019 v 15:00 v Přepychách s SK Přepychy

FO/Dorost: TJ Sokol Stěžery - Vamberk 0:1

28|09 2019

příští utkání v neděli 6.10.2019 ve 14:00 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s FK Černilov

FO/Měsíc náborů

23|09 2019

Fotbalový oddíl s radostí přivítá nové členy na sezónu 2019/2020

FO/Dorost: TJ Rasošky - Vamberk 0:10

22|09 2019

příští utkání v sobotu 28.9. v 11:30 ve Stěžerech s TJ Sokol Stěžery

FO/STŽ: Vamberk - FC Spartak Rychnov 0:10

21|09 2019

příští utkání v neděli 29.9. v 10h v Týništi s SK Týniště nad Orlicí

FO/Muži B: Labuť Rychnov - Vamberk 2:3

21|09 2019

příští utkání v neděli 29.9. v 16:30 v Doudlebách s Doudleby B

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Třebeš B 2:1

21|09 2019

příští utkání v sobotu 28.9. v 16:30 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s T.J. Sokol Hejtmánkovice

FO/STP: Vamberk - Černíkovice 1:7, Vamberk - Ohnišov 1:2, Vamberk - Slatina/Javornice 1:4, Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:2

21|09 2019

příští turnaj v neděli 6.10. na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Týniště, Rychnov

FO/MLP: Vamberk - Borohrádek 18:2, Lípa - Vamberk 9:3, Černíkovice - Vamberk 9:3

21|09 2019

příští turnaj v sobotu 5.10. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Solnice A, Union/1.FC Rokytnice, Slatina/Javornice

FO/MLŽ: Dobruška/Opočno - Vamberk 10:0, Týniště - Vamberk 3:0, Rychnov - Vamberk 12:0

21|09 2019

příští turnaj proběhne v neděli 6.10. od 9h v Třebechovicích s FC Spartak Rychnov, FK Kostelec/AFK Častolovice, SK Třebechovice

FO/Dorost: Vamberk - SK Sparta Úpice 7:4

15|09 2019

příští utkání v neděli 22.9. ve 13h v Rasoškách s TJ Rasošky

FO/STP: Doudleby - Vamberk 7:1, Vamberk - Slatina 1:7, Vamberk - Rychnov 3:8

15|09 2019

příští turnaj v sobotu 21.9. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovice, Ohnišov, Slatina/Javornice

FO/STŽ: FK Kostelec/AFK Častolovice - Vamberk 7:3

15|09 2019

příští utkání v sobotu 21.9. ve 14:15 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Spartak Rychnov nad Kněžnou

FO/MLŽ: Vamberk - SK Týniště 0:6, Vamberk - Kostelec 0:7, Vamberk - Červený Kostelec 0:6

15|09 2019

příští turnaj proběhne v sobotu 21.9. od 9h v Rychnově nad Kněžnou s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno, SK Týniště, FC Spartak Rychnov

FO/MLP: Slatina - Vamberk 0:2, Vamberk - Černíkovice 5:4, Vamberk - České Meziříčí 7:2, Vamberk - Rychnov 4:7

14|09 2019

příští turnaj v sobotu 21.9. od 9h v Lípě n. O. s  Borohrádek, Lípa, Černíkovice

FO/Muži B: Vamberk - SK Solnice B 3:4

14|09 2019

příští utkání v sobotu 21.9. v 16:30 ve Slatině s Labuť Rychnov

FO/Muži A: FC České Meziříčí - Vamberk 2:1pp

14|09 2019

příští utkání v sobotu 21.9. v 16:30 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Sokol Třebeš B

ST/WORLD TOUR 2019

09|09 2019

Metodický zájezd.

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 7:0, Třebechovice - Vamberk 1:0, Černilov - Vamberk 2:1

08|09 2019

příští turnaj 15.9. v 9:00 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Týništěm, Červeným Kostelcem a Kostelec/Častolovice

FO/STŽ: Vamberk - TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hořiněves 0:3

08|09 2019

příští utkání v neděli 15.9. v 10:30 v Kostelci nad Orlicí s FK Kostelec n. O/AFK Častolovice

FO/Muži B: Petrovice - Vamberk 2:3

08|09 2019

příští utkání v sobotu 14.9. v 17:00 na městském stadionu V Lukách se Solnicí B

FO/STP: Rychnov - Vamberk 5:1, Vamberk - Přepychy 13:1, Vamberk - Ohnišov 0:3

08|09 2019

příští turnaj v neděli 15.9. v 9:00 v Doudlebách s Rychnovem, Slatina/Javornice a Doudeby/Sopotnice

FO/MLP: Vamberk - Lípa 1:6, Vamberk - Solnice 9:6, Vamberk - České Meziříčí 15:1

07|09 2019

příští turnaj v neděli 14.9. v 9:00 ve Slatině s Černíkovicemi, Doudleby/Slatina, Českým Meziříčím a Rychnovem

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Javornice 2:1

07|09 2019

příští utkání v sobotu 14.9. v 17:00 v Českém Meziříčí s FC České Meziříčí

FO/Dorost: FK Černilov - Vamberk 0:5

06|09 2019

příští utkání v neděli 15.9. v 15:00 na městském stadionu V Lukách s SK Sparta Úpice

FLORBAL - ukončení činnosti

06|09 2019

Z důvodu pracovní vytíženosti musím ukončit činnost trenéra florbalu.

Marcel Behan

FO/STP: Týniště - Vamberk 3:2, Doudleby/Sopotnice - Vamberk 6:1, Černíkovice - Vamberk 3:2

01|09 2019

příští turnaj v neděli 8.9. v 9h v Rychnově nad Kněžnou

FO/Muži B: Vamberk - Roveň 1:2

31|08 2019

příští utkání v neděli 8.9. v 17h v Petrovicích

FO/Dorost: TJ Dvůr Králové/TJ Sokol Bílá Třemešná - Vamberk 8:3

31|08 2019

příští utkání v pátek 6.9. v 17:30 v Černilově s FK Černilov

FO/STŽ: FK Černilov/SK Třebechovice - Vamberk 6:0

31|08 2019

příští utkání v neděli 8.9. ve 14:45 na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Slavoj Předměřice/TJ Sokol Hoříněves

FO/MLŽ: Červený Kostelec - Vamberk 6:0, Dobruška/Opočno - Vamberk 10:0, Třebechovice - Vamberk 3:1

31|08 2019

příští turnaj v neděli 8.9. od 9h v Třebechovicích

FO/MLP: Černíkovice - Vamberk 6:0, Lípa - Vamberk 5:3, Kostele/Častolovice - Vamberk 1:13, Solnice A - Vamberk 4:2

31|08 2019

píští turnaj v sobotu 7.9. od 9h v na městském fotbalovém stadionu V Lukách

FO/Muži A: TJ Spartak Opočno - Vamberk 4:0

31|08 2019

píští utkání v sobotu 7.9. na městském fotbalovém stadionu V Lukách s TJ Sokol Javornice

FO/STŽ: Vamberk - SK Týniště n. Orlicí 1:3

29|08 2019

příští utkání v sobotu 31.8. v 10:00 s v Černilově s FK Černilov/SK Třebechovice

FO/Dorost: Vamberk - TJ Sokol Stěžery 5:2

28|08 2019

příští utkání v sobotu 31.8. v 10:15 v Bílé Třemešné s TJ Dvůr Králové/TJ SOKOL Bílá Třemešná

FO/Dorost: Vamberk - SK Babí/TJ Velké Poříčí 0:3

25|08 2019

příští utkání ve středu 28.8. v 17:30 na hřišti V Lukách s TJ Sokol Stěžery

FO/STŽ: Vamberk - TJ Velké Poříčí 0:2

24|08 2019

příští utkání ve čtvrtek 29.8. v 17h na hřišti V Lukách s SK Týniště nad Orlicí

FO/Muži A: Vamberk - FC Slavia Hradec Králové B 2:3pp

24|08 2019

příští utkání v sobotu 31.8. v 17:00 v Opočně

FO/Muži B: Křovice - Vamberk 4:1

24|08 2019

příští utkání v sobotu 31.8. v 17:00 na městském stadionu V Lukách s Rovní

FO/U15: TJ Lokomotiva Borohrádek - Vamberk 1:8

17|08 2019

příští utkání 24.8. ve 14:45 na městském stadionu V Lukách

FO/Muži B: Vamberk - České Meziříčí B 2:3pp

17|08 2019

příští utkání v sobotu 24.8. ve 14:00 v Křovicích

FO/Muži A: TJ Slavoj Předměřice n. L. : Vamberk 3:1

17|08 2019

příští utkání v sobotu 24.8. v 17:00 na městském stadionu V Lukách

FO/Muži A: Vamberk : TJ Spartak Kosičky 1:2pp

10|08 2019

příští utkání v sobotu 17.8. v 17h v Předměřicích nad Labem

FO/Muži B Pohár OFS: Vamberk B - Rychnov B 1:8

04|08 2019

Cesta B mužstva v poháru končí. 

FO/Muži A Pohár hetjmana: Vamberk A - Dobruška A 0:4

04|08 2019

Cesta A mužstva v poháru končí. 

FO/Muži A Pohár hejtmana: Vamberk A - Solnice 2:1

22|07 2019

Příští pohárové utkání 4.8. v 17:30 V Lukách 

FO/Přípravné utkání Muži A: Vamberk : Letohrad B

17|07 2019

Fotbal o víkendu V Lukách

FO/Dorost: Wroclaw Trophy

08|07 2019

Článek o účasti dorostu na mezinárodním turnaji

FO/Hodnocení jarní části sezóny 2018/2019

01|07 2019

FO/Muži A: EUROFANZ - mistrovství Evropy fotbalových fanoušků

01|07 2019

Reprezentanti Pavel Šponar a Radek Müller

ST/GRAND PRIX 2019

20|06 2019

Seriál turnajů mládeže.

VV/BLAHOPŘÁNÍ FOTBALOVÉMU ODDÍLU

16|06 2019

Postup A-čka.

FO/Muži A: Vamberk - Dobruška B 15:1

15|06 2019

Muži A zakončili vítězně sezónu a skončilo jejich působení v okresním přeboru.

FO/STŽ: Vamberk - SK Roudnice 0:15

15|06 2019

Starší žáci zakončili sezónu na šestém místě ve finálové skupině.

FO/Dorost: Dvůr Králové - Vamberk 6:3

15|06 2019

Dorost zakončil sezónu na sedmém místě.

FO/Muži B: Častolovice - Vamberk 3:2pp

15|06 2019

Muži B zakončili sezónu na druhém místě.

FO/MLŽ: Vamberk - Třebechovice 2:1, Malšova Lhota - Vamberk 0:1

11|06 2019

Mlaší žáci zakončili sezónu na šestém místě.

FO/STŽ: Dobruška/Opočno - Vamberk 2:3

09|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. v 11h na městském stadionu V Lukách s SK Roudnice/SK Bystřian Kunčice

FO/Dorost: Vamberk - Chlumec nad Cidlinou 4:2

09|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. v 10:15 ve Dvoře Králové

FO/MLŽ: Týniště - Vamberk 0:4, Kostelec - Vamberk 3:1

08|06 2019

příští utkání v úterý 11.6. v Malšově Lhotě s Třebechovicemi p. O. a TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

FO/Muži A: Křivice - Vamberk 0:4

08|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. ve 14h na městském fotbalovém stadionu V Lukách

FO/Muži B: Vamberk - Rokytnice v O. h. 6:2

08|06 2019

příští utkání v sobotu 15.6. v 10:15 v Častolovicích

ST/„SPORTOVNÍ DEN 2019 S TJ BANÍK VAMBERK“

02|06 2019

Hezký turnaj.

FO/Dorost: Rudník - Vamberk 4:3

02|06 2019

příští utkání v neděli 9.6. v 17h na městském stadionu V Lukách s FK Chlumec n. C./Nové Město

FO/Muži A: Vamberk - Rychnov nad Kněžnou B 5:1

01|06 2019

příští utkání v sobotu 8.6. v 15:00 v Křivicích

FO/MLŽ: Vamberk - TJ Sokol Třebeš 0:1, Vamberk - FC Olympia HK/FK Kratonohy 3:4

01|06 2019

příští utkání v sobotu 8.6. od 9h v Častolovicích s Týništěm a Kostelcem/Častolovicemi

FO/Muži B: České Meziříčí B - Vamberk B 2:5

01|06 2019

příští utkání v sobotu 8.6. v 17:00 v Rokytnici v O. h.

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:3, České Meziříčí - Vamberk 4:6

01|06 2019

Finálový turnaj proběhne 8.6. Od 9h v Rokytnici v O. h.

FO/STP: Ohnišov - Vamberk 9:2, Černíkovice - Vamberk 0:2, České Meziříčí - Vamberk 1:3

01|06 2019

Finálový turnaj proběhne v Sopotnici 8.6. Od 9h 

FO/STŽ: TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK - Vamberk 0:3

01|06 2019

příští utkání v neděli 9.6. ve 14:30 v Opočně s Dobruška/Opočno

FO/Předpřípravka: Výsledky turnaje v Černíkovicích

29|05 2019

FO/Muži B: Vamberk - Voděrady 2:4

26|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. v 17h v Českém Meziříčí

FO/Dorost: Vamberk - TJ Tatran Hostinné

26|05 2019

příští utkání v neděli 2.6. v 16h v Rudníku

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 2:1, Slatina/Javornice - Vamberk 0:5, Ohnišov - Vamberk 0:0

26|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. od 9h v Ohnišově s Č. Meziříčím, Černíkovicemi a Ohnišovem

FO/MLP: Solnice - Vamberk 3:2, Vamberk - Borohrádek 3:4, Rychnov - Vamberk 4:4

26|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6 od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Českým Meziříčím a Slatina/Javornice

FO/STŽ: Vamberk - TJ Dvůr Králové nad Labem 0:6

25|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. v 11:30 v Malšově Lhotě s TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

FO/Muži A: TJ Žďár nad Orlicí - Vamberk 0:3

25|05 2019

příští utkání v sobotu 1.6. v 17h na hřišti V Lukách s Rychnovem nad Kněžnou B

FO/ROZPIS JARO

20|05 2019

Muži A, Muži B, Dorost, Starší žáci, Mladší žáci, Starší přípravka, Mladší přípravka

FO/STŽ: Třebechovice - Vamberk 0:1

19|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. ve 13:30 na hřišti V Lukách s Dvorem Králové n. L.

FO/STP: Vamberk - Kostelec 0:2, Vamberk - Černíkovice 3:1, Vamberk - Slatina 4:2

19|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. od 9h v Českém Meziříčí se Slatina/Javornice, Ohnišov a České Meziříčí

FO/MLP: Vamberk - Rokytnice 6:3, Vamberk - Týniště 1:9, Vamberk - Doudleby 1:6

19|05 2019

příští utkání v neděli 26.5. v 9:00 v Rychnově se Solnicí, Borohrádkem a Rychnovem

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 5:1,

18|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. v 10:00 v Malšově Lhotě s Třebechovicemi a Slavií HK/Malšova Lhota

FO/Muži B: Vamberk - Křovice 2:4

18|05 2019

příští utkání v neděli ve 13:30 s Voděrady

FO/Muži A: Vamberk - Petrovice n. O. 5:1

18|05 2019

příští utkání v sobotu 25.5. v 17:00 se Žďárem n. O.

FO/Muži A: Kostelecká Lhota - Vamberk 5:4

12|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. v 17h na hřišti V Lukách s Petrovicemi

FO/Dorost: Vamberk - Vrchlabí 1:4

12|05 2019

příští utkání v neděli 26.5. od 16h na hřišti V Lukách s Hostinné

FO/STP: Vamberk - Ohnišov 1:1, Vamberk - Kostelecká Lhota 6:1, Vamberk - Javornice/Slatina 5:2

12|05 2019

ptříští utkání v neděli 19.5. od 9h ve Slatině nad Zdobnicí s Kostelcem, Černikovicemi a Slatinou

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:3, Černíkovice - Vamberk 6:0, Týniště - Vamberk 9:0

11|05 2019

příští utkání v neděli 19.5. od 9h na hřišti V Lukách s Týniště, Doudleby/Sopotnice a Rokytnice.

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec 2:3, Vamberk - Týniště 3:1

11|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. od 9h na hřišti V Lukách s Novým Městem nad Metují a Chlumcem nad Cidlinou

FO/Muži B: Slatina - Vamberk 0:3

11|05 2019

příští utkání v sobotu 18.5. ve 14:30 s Křovicemi na hřišti V Lukách

FO/STP: České Meziříčí - Vamberk 0:2, Kostelecká Lhota - Vamberk 2:5, Kostelec - Vamberk 1:3

08|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornicí/Slatina

FO/Dorost Pohár: Vamberk - Rychnov nad Kněžnou 2:3

07|05 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 16:00 na hřišti V Lukách s FC Vrchlabí B

FO/Mladší přípravka: Vamberk - Lípa 3:1, Vamberk - Kostelec 4:10, Vamberk - České Meziříčí 8:0

05|05 2019

příští utkání proběhnou v sobotu 11.5. v 9h ve Slatině s Týništěm, Černíkovicemi a Slatinou

FO/STŽ: Vamberk - SK Dobruška/TJ Spartak Opočno 0:2

04|05 2019

příští utkání bude známo až po losovacím aktivu

FO/STP: Sopotnice/Doudleby - Vamberk 7:0, Javornice/Slatina - Vamberk 0:1, České Meziříčí - Vamberk 1:1

04|05 2019

příští utkání proběhnou v neděli 12.5. v 9h na hřišti V Lukách s Ohnišovem, Kosteleckou Lhotou a Javornice/Slatina

FO/MLŽ: Vamberk - TJ Sokol Třebeš 0:2, Vamberk - FC Olympia HK/FK Kratonohy 0:4

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 9h na hřišti V Lukách s Kostelec/Častolovice a s Kosteleckou Lhotou

FO/Dorost: Dobruška - Vamberk 4:3p

04|05 2019

příští utkání v úterý 7.5. v 17:30 s Rychnovem n. K. (POHÁR)

FO/Muži B: Vamberk - Roveň 2:1

04|05 2019

příští utkání v sobotu 11.5. v 17h ve Slatině n. Z.

FO/MLP: Častolovice - Vamberk 6:2, Vamberk - Týniště 3:6, Černíkovice - Vambek 5:2

01|05 2019

příští utkání v neděli 5.5. od 9h na hřišti V Lukách s České Meziříčí, Lípa nad Orlicí a Kostelec nad Orlicí

FO/Starší žáci: TJ Sokol Malšova Lhota - Vamberk 4:0

01|05 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 na hřišti V Lukách s SK Dobruška/TJ Spartak Opočno

FO/Předpřípravka: Výsledky turnajů v Týništi a Rychnově

01|05 2019

příští turnaj 8.5. od 16h v Kostelci n. O.

FO/Starší žáci: TJ Dvůr Králové nad Labem - Vamberk 4:1

28|04 2019

přští utkání ve středu 1.5.v 17:30 v Malšově Lhotě s TJ Sokol Malšova Lhota/FC Slavia HK

FO/Muži A: Borohrádek - Vamberk 2:4

28|04 2019

příští utkání v neděli 12.5. v 17:00 v Kostelecké Lhotě

FO/Muži B: Dobré - Vamberk 5:4p

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. v 17:00 na hřišti V Lukách s Rovní.

FO/Dorost: Vamberk - Kunčice/Kobylice 0:1

28|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. ve 14:45 v Dobrušce.

ST/POSLEDNÍ ZÁPASY A-MUŽSTVA

21|04 2019

Výborný stolní tenis.

FO/Dorost: Vamberk - Teplice/Meziměstí 0:3

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 16h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Kunčice/Kobylice

FO/Muži A: Kostelec n. O. B - Vamberk 6:2

21|04 2019

příští utkání v neděli 28.04. v 17h v Borohrádku

FO/Muži B: Vamberk - Doudleby n. O. 3:0

20|04 2019

příští utkání v neděli 28.4. od 17h v Dobrém

FO/MLP: Vamberk - Černíkovice 1:17, Vamberk - Borohrádek 4:13

20|04 2019

příští utkání ve středu 1.5. od 9h v Černíkovicích s Týništěm/Albrechtice a Černíkovicemi

FO/STP: Kostelecká Lhota - Vamberk 2:2, Doudleby/Sopotnice - Vamberk 0:4, Černíkovice - Vamberk 5:0

20|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h v Sopotnici s Javornice/Slatina, Černíkovicemi a Doudleby/Sopotnice.

FO/MLŽ: Malšova Lhota - Vamberk 3:0, Třebechovice - Vamberk 2:1

19|04 2019

příští utkání v sobotu 4.5. od 9h na městském stadionu ve Vamberku V Lukách s FC Olympia HK/FK Kratonohy a TJ Sokol Třebeš II.

FO/MLP: Slatina - Vamberk 3:4, Vamberk - Borohrádek 0:8, Rychnov - Vamberk 4:3,

14|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. od 9h na městském fotbalovém stadionu V Lukách s Černíkovicemi a s Borohrádkem.

FO/MLŽ: Vamberk - Nové Město n. M. 3:1, Chlumec n. C. - Vamberk 3:0

14|04 2019

příští utkání v pátek 19.4. v 9:00 v Třebechovicích s TJ Sokol Malšova Lhota/ FC Slavia HK a Třebechovice p. O.

FO/STŽ: 1. FK NoPaka/TJ Sokol StPaka - Vamberk 2:9

14|04 2019

příští utkání 28.4. v 9:30 ve Dvoře Králové n. L.

FO/Muži A: Vamberk - TJ Sokol Deštné v O. h. 3:1

13|04 2019

příští utkání 21.4. v 17:00 v Doudlebách s Kostelecem nad Orlicí B

FO/Dorost: Třebechovice p. O - Vamberk 2:1

13|04 2019

příští utkání v neděli 21.4. v 16:00 na hřišti V Lukách s TJ Slavoj Teplice n. M./TJ Loko Meziměstí

FO/STP: Vamberk - Slatina n. Z. 3:0, Vamberk - Doudleby n. O. 1:5, Černíkovice - Vamberk 8:0

13|04 2019

příští utkání v sobotu 20.4. v 9:00 v Kostelecké Lhotě s Doudleby, K. Lhotou a Černíkovicemi

FO/Reprezentace ČR Future U17 - Future U17 Belgie 2:2 a 4:0

11|04 2019

Vamberecký odchovanec Filip Zawada přispěl gólem!

FO/Dorost: Vamberk - Babí 6:3

07|04 2019

příští utkání v sobotu 13. 4. 2019 14:30 venku s SK Třebechovice pod Orebem

FO/STP: Doudleby/Sopotnice - Vamberk 6:0, Vamberk - Ohnišov 4:0, Vamberk - Kostelec/Častolovice 6:0

07|04 2019

příští utkání: Sobota 13. 4. 2019 10:30 Černíkovice (Slatina/Javornice, Doudleby/Sopotnice)

FO/MLŽ: Vamberk - Kostelec/Častolovice 3:1, Vamberk - Týniště 4:2

06|04 2019

příští utkání v neděli 14. 4. 2019 11:00 v Chlumci nad Cidlinou

FO/STŽ: Vamberk - TJ Velké Poříčí 3:0

06|04 2019

příští utkání v neděli neděli 14. 4. 2019 14:45 ve Staré Pace

FO/MLP: Týniště - Vamberk 14:1, Vamberk - Solnice

06|04 2019

příští utkání: Neděle 14. 4. 2019 09:00 v Rychnově nad Kněžnou (Slatina/Javornice, Borohrádek).

FO/Muži A: Zdelov - Vamberk 1:2pp

06|04 2019

příští utkání v sobotu 13. 4. 2019 16:30 na hřišti V Lukách s Deštné v O.h.

FO/Vamberecký odchovanec v základním kádru reprezentace ČR

02|04 2019

Future U-17 na utkání v Belgii

FO/Rozhovor s reprezentantem ČR Pavlem Šponarem

01|04 2019

O účasti na historicky prvním fotbalovém zápase fanoušků.

FO/Dorost: Dohalice - Vamberk 1:7

31|03 2019

příští utkání v neděli 7.4. v 15:30 ve Vamberku

Fo/STŽ: Týniště nad Orlicí - Vamberk 4:2

31|03 2019

píští utkání v sobotu 6.4. ve 14:15 ve Vamberku s TJ Velké Poříčí

FO/Muži A: Vamberk - Lukavice 3:0

30|03 2019

příští utkání v sobotu 6.4. v 16:30 ve Zdelově

FO/Dorost: Vamberk - Skřivany 3:4

24|03 2019

příští utkání v neděli 31.3. v 10:00 v Dohalicích

FO/STŽ: Vamberk - Roudnice 1:8

23|03 2019

příští utkání v neděli 31.3.2019 na atletickém stadionu v Týništi nad Orlicí

FO/Muži A: Přátelské utkání: Černíkovice - Vamberk 1:3

23|03 2019

městský stadion Solnice

ST/A-ČKO POKRAČUJE V DOBRÝCH VÝKONECH

19|03 2019

Stále v popředí tabulky.

FO/Muži A: Přípravné utkání: Vamberk - České Meziříčí 2:6

17|03 2019

UMT Dobruška

FO/Dorost: Pohárové utkání: Vamberk - Kostelec nad Orlicí/Častolovice 1:2

17|03 2019

UMT Rychnov nad Kněžnou

FO/Jarní příprava

17|03 2019

Jarní příprava fotbalového oddílu TJ Baník Vamberk, z.s.

FO/Dorost: Pohárové utkání: Borohrádek - Vamberk 1:4

10|03 2019

UMT Rychnov nad Kněžnou

FO/Muži A: Přípravné utkání: Javornice - Vamberk 0:2

09|03 2019

UMT Černíkovice

FO/Muži A: Zimní soustředění zakončené přátelským utkáním: Opočno - Vamberk 4:0

03|03 2019

UMT Dobruška

FO/Dorost: Přátelské utkání: Libchavy - Vamberk 3:5

02|03 2019

UMT Dobruška 

FO/Muži B: Přípravné utkání: Mistrovice - Vamberk 2:3

02|03 2019

UMT Letohrad

Zdravotní pojišťovny - podpora sportu

28|02 2019

Využijte této možnosti a nechte si proplatiti členské příspěvky u Vaši pojišťovny

FO/MLŽ: Vamberk - Třebechovice 1:1, Malšova Lhota - Vamberk 0:1

25|02 2019

příští utkání v sobotu 1.6. od 9h s TJ Sokol Třebeš a FC Olympia HK/FK Kratonohy

FO/Muži A: Přípravné utkání: Letohrad dorost - Vamberk 1:4

23|02 2019

23.2. UMT Letohrad

ST/A-ČKO HRAJE STÁLE DOBŘE

20|02 2019

Utkání 12. - 15. kola

FO/Muži A: Přípravné utkání: Vamberk - Sruby 2:1

17|02 2019

UMT Letohrad

FO/Předpřípavky: Turnaj OFS Rychnov nad Kněžnou ve Vamberku

16|02 2019

Poděkování Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy

12|02 2019

Program "MŮJ KLUB" 2018

První trénink Florbalu již zítra!

05|02 2019

Ve středu 6.2. V 16h ve školní tělocvičně. 

MLP: X. BARTOŠ CUP 2019 pro ročník 2011 a ml.

02|02 2019

STP: 5. ročník ZHL OFS RK - starší přípravka

02|02 2019

MLŽ: 3. ročník ZHL OFS RK - mladší žáci

01|02 2019

MLP: 4. ročínk ZHL OFS RK - mladší přípravka

27|01 2019

STP: VII. BANÍK CUP 2019 pro ročník 2008 a ml.

26|01 2019

Personální změny ve vedení TJ Baník Vamberk z.s.

24|01 2019

ST/ ZAČALA DRUHÁ POLOVINA SOUTĚŽÍ

23|01 2019

Vítězný vstup A-čka.